telefon

+48 728 011 000

Systemy zewnętrzne

Zabudowy balkonów

ksztalt
classic view

System Classic View

System przesuwny Classic View to system lekkich, aluminiowych zabudów przesuwnych lub stałych dedykowanych do zabudowy balkonu a także tarasu. Konstrukcja systemu umożliwia szczelne zamknięcie poprzez odpowiednie spasowanie profili, oraz szereg uszczelek gumowych i przeciwkurzowych.

ksztalt
clear view

System Clear View

Zabudowę balkonu w systemie bezramowym montuje się w prowadnicach umieszczonych pomiędzy sufitem i poręczą balustrady lub sufitem i posadzką.

Zabudowa umożliwia łatwe otwieranie części lub całego przeszklenia oraz zapewnia wygodę obustronnego mycia bez potrzeby wychylania się na zewnątrz. Po zsunięciu tafle tworzą wąski, szklany pakiet na bocznej ścianie budynku. Oranżeria w bloku Dzięki szklanej zabudowie balkon absorbuje promienie słoneczne, ogrzewa się i przekazuje ciepło pozostałym pomieszczeniom.

System zabudowy balkonu bezramowej to przeszklenie pozbawione pionowych ram, dlatego nie ogranicza widoku ani dostępu światła. Ponieważ otwarcie przeszklenia może nastąpić jedynie od wewnątrz, system stanowi dodatkową ochronę przed włamaniem a brak rygli i pionowych ram utrudnia wspięcie się na wyższe kondygnacje. Efektywny pod względem architektonicznym Systemowe przeszklenie balkonowe jest estetyczne i daje poczucie komfortu. Dla obserwatora z zewnątrz zabudowa balkonu nie zmienia elewacji budynku. Ruch tafli po jednym torze wyklucza nierównomierność odbić światła.

ksztalt
zabudowy balkonow

System Prestige View

Idealnie nadaje się do oszklenia tarasu, balkonu, wydzielania pomieszczeń wewnątrz biur i zakładów pracy, a dzięki specjalnym zamkom w bardzo prosty sposób można zabezpieczyć przestrzeń co skutkuje dodatkową ochroną przed włamaniem. Skrzydła bardzo łatwo można złożyć w jeden wąski pakiet.