telefon

+48 728 011 000

Systemy zewnętrzne

Pergole

ksztalt
pergole

Pergole to nowoczesne rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością na rynku. Montowane na fasadzie budynku, stanowią idealne rozwiązanie dla klientów pragnących zagospodarować przestrzeń tarasu.

Produkt stanowi zamkniętą instalację budowlaną, składającą się z podpór i belek aluminiowych, tworzących zewnętrzną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Umożliwia instalację systemów osłon zewnętrznych z asortymentu rolet screen lub przesłon szklanych. Występuje we wszystkich klasach śniegowych i umożliwia korzystanie z produktu przez cały rok.

Produktem dedykowanym dla pergoli są rolety dachowe screen HS. Montowane na zewnątrz, posiadają profile z ekstrudowanego aluminium. Sterowane za pomocą napędów elektrycznych.

Kolejnym rozwiązaniem dedykowanym dla pergoli jest roleta screen VSZ OR. Montowana w pionie, posiada zamek ZIP wgrzany w boczne krawędzie tkaniny, zapewniając jej odpowiednie naprężenie. Dodatkową opcją montażu jest wykorzystanie szklanych suwanek otwieranych w jedną lub obie strony pergoli.